Yüksek profilli müvekkillerinin hukukun farklı alanlarındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinen Vardar Şanlı, müvekkil odaklı bir hizmet anlayışıyla İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

Vardar Şanlı, uzun soluklu müvekkil-avukat ilişkisinin gerekliliklerine uygun olarak enerji, inşaat, bankacılık, sigorta ve FinTek gibi kilit sektörlerde faaliyet gösteren geniş bir müvekkil yelpazesine hâlihazırda hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Vardar Şanlı, ceza hukuku alanında yetkin bir tecrübeye sahip olup kamuoyunun yakından takip ettiği ceza davaları başta olmak üzere çeşitli ceza davalarında müvekkillerini temsil etmektedir.

Vardar Şanlı bünyesinde, birleşme ve devralmalar, özel girişim/girişim sermayesi yatırımları, proje/satın alma finansmanları ve yeniden yapılandırmalar başta olmak üzere, sınır ötesi kompleks işlemlerde deneyim ve birikim sahibi avukatlar yer almaktadır.

Misyonumuz

Vardar Şanlı, avukatlık mesleğinin kişisel çaba ile icra edilen bir disiplin olduğuna inanır. Farklı öğreti ve kavramların iç içe geçtiği bu meslekte, bilgi ve tecrübe aktarımı ile verimlilik artar ve çeşitliliğin ortak paydada birleşmesi ile hizmet standartları maksimize edilir.

Müvekkili merkeze koyan yaklaşımı ile Vardar Şanlı, alanında saygın akademisyenler ve yüksek standartlarda hizmet verebilen yurt dışı hukuk büroları ile iş birliği halindedir. Vardar Şanlı müvekkilleri, uluslararası standartlarda hukuk hizmetlerine ilaveten, hizmetlerin gerektirdiği ölçüde, Vardar Şanlı’nın denetim, finans, gümrük ve muhasebe gibi hukuk dışı alanlardaki güçlü ağından da yararlanmaktadırlar.

Temel Değerlerimiz

  •                                Çözüm Odaklı Yaklaşım
  •                                Çeşitlilik & Sürdürülebilirlik
  •                                              Deneyim
  •                             Hesap Verebilirlik & Şeffaflık
  •                                  İnovasyon & Verimlilik
  •                           Kuvvetli İletişim & Ulaşılabilirlik
  •                                            Sorumluluk